Росія проведе незаконні навчання в Криму і на окупованих територіях Грузії

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
09 Серпня 2021, 12:52
Асіф АлієвQHA
09 Серпня 2021, 12:52

З 9 серпня по 15 вересня Росія планує проведення незаконних бойових навчань на території в тимчасово окупованих Криму, Абхазії та Південної Осетії.

Про це повідомляє пресслужба Міноборони РФ.

У навчаннях візьмуть участь кораблі Чорноморського флоту (ЧФ) і Каспійської флотилії (КФЛ), а також сили армійської, військово-транспортної, штурмової та оперативно-тактичної авіації, ЧФ і КФЛ. Для маневрів планується виділити понад 80 літаків і бойових гелікоптерів.

Географія навчань також охоплює загальновійськові полігони, які розташовані в Астраханській і Ростовській областях, на Ставропіллі й Кубані, в Адигеї, Дагестані, Північній Осетії, Чечні, і російські військові бази у Вірменії.

Під час навчань передбачено залучення підрозділів радіаційного, хімічного і біологічного захисту, інженерних військ, радіоелектронної боротьби, розвідки, матеріально-технічного і медичного забезпечення та ін.

Нагадаємо, 12 липня Чорноморський флот держави-агресора Росії провів незаконні військові навчання біля берегів тимчасово окупованого Криму. Військові навчання в окупованих водах провели екіпажі фрегатів «Адмірал Григорович» і «Адмірал Ессен». За легендою навчань, фрегати нібито виявили «ворожий безпілотний літальний апарат», який приземлився на корабель у нейтральних водах.