Росія проводить чергові військові навчання в окупованому Криму — відпрацьовує наступальні дії із застосуванням танків, гелікоптерів і літаків

Новини
Ірина Требунських
04 Червня 2020, 14:09
Ірина Требунських
04 Червня 2020, 14:09

Чорноморський флот Росії проводить танкові навчання та відпрацьовує роботу протиповітряної оборони в незаконно анексованому Криму. Про це повідомляє Міноборони РФ.

Зазначається, що у навчаннях задіяли близько десятка літаків і гелікоптерів, зокрема літаки-розвідники Су-24, багатоцільові винищувачі Су-27 і Су-30СМ, фронтові бомбардувальники Су-24М і гелікоптери Мі-8 і Ка-27, а також комплекси зенітних ракетних систем С-400 і самохідні ракетно-гарматні комплекси «Тріумф» і «Панцир».

Для бойової підготовки підрозділів берегової оборони корпусу Чорноморського флоту екіпажі танків Т-72Б3 виконували завдання у складі танкових рот, а екіпажі БТР-82 відпрацьовували одиночні дії під час ведення бою.

Ці заходи є обов'язковим елементом підготовки екіпажів бойових машин і проводяться в різний час доби на полігонах бойової підготовки на території Кримського півострова, — заявляють у Міноборони держави-окупанта.

Екіпажі БТР-82 і Т-72Б3 підрозділів берегової оборони російського ЧФ виконували стрільби по мішенях, що імітують бронетехніку, артилерійські й протитанкові розрахунки умовного противника.

Як повідомляло QHA media, 22 травня російські військовослужбовці окремого морського інженерного полку Чорноморського флоту РФ провели чергові військові навчання на анексованому півострові. Окупанти відпрацьовували переправу військової техніки і військовослужбовців через затоку Донузлав.