«Росія розмістила в окупованому Криму носії ядерної зброї», - посол Валерій Чалий

Новини України та світу
Ліна Тимошина
17 Січня 2022, 13:39
Ліна Тимошина
17 Січня 2022, 13:39

Росія розмістила у Криму носії ядерної зброї. Про це в інтерв'ю Укрінформу сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Валерій Чалий.

Росія розмістила у Криму носії ядерної зброї. Є дані, що окупанти розконсервували там радянські сховища ядерних боєголовок, - заявив Чалий.

Він зазначив, що окупанти створили та підтримують в окупованих районах Донецької та Луганської областей 1-й і 2-й армійські корпуси, накопичили значні військові сили та озброєння поблизу кордонів України.

Військові дії проти України продовжуються. Цього достатньо, щоб запровадити більш рішучі санкції, які не були запроваджені за ті дії, які Росія вже вчинила, - додав дипломат.

Як повідомляли QIRIM.News 12 жовтня, начальник Головного управління розвідки міністерства оборони України бригадний генерал Кирило Буданов заявив, що тактична ядерна зброя в Криму, а тепер ще й намір розмістити на окупованому українському півострові установки зі збагачення урану, виробництво матеріалів подвійного призначення і застосування технологій, пов’язаних з ядерною зброєю, – все це може перетворити Крим у ядерний відстійник.