Росія шукала, як сфальсифікувати вибори за допомогою ОРДЛО - Мусієнко

Новини України та світу
Анна Артемова
20 Вересня 2021, 19:37
Анна Артемова
20 Вересня 2021, 19:37

Владі Росії потрібні було знайти додаткові шляхи фальсифікації виборів до Державної Думи, саме тому вона ввела дистанційне голосування для мешканців тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Таку думку висловив у коментарі агентству “Кримські новини” експерт Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко

Я думаю що на окупованих територіях в ОРДЛО багато людей "не повелися" на цю пропаганду, бо ми ж прекрасно розуміємо, що Російській Федерації потрібно було роздати паспорти задля того, аби штучно накрутити явку, аби мати простір для фальсифікації і потім сфальсифікувати вибори, продемонструвати високу явку і високі результати “Єдиної Росії”. Для цього запровадили дистанційне голосування через програму за цими соціальними номерами за соцстрахуванням. Це для того щоб пройшли такі фальсифікації, - сказав експерт.

Він наголосив, що мешканці тимчасово окупованих території Донецької та Луганської областей показують місцевій псевдовладі, що вони від неї, м'яко кажучи, не в захваті.

Ми бачимо, що люди відкривають очі на всі ці процеси, що відбуваються, мудрішають і демонструють окупаційні владі, що радості немає, - сказав він.

Нагадаємо, в Російській Федерації з 17 до 19 вересня відбулися вибори до Держдуми. Перед цим на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей видавали паспорти місцевим жителям для голосування. Крім того, псевдовибори провели в анексованому Росією Криму. Низка країн заявили, що не визнаватимуть легітимність виборів, проведених у такий спосіб.