Росія завезла на Донбас нові снайперські комплекси, міни, керовані ракети і відремонтовану військову техніку — ГУР

Новини України та світу
Хельга Полтавка
30 Липня 2021, 17:00
Хельга Полтавка
30 Липня 2021, 17:00

Впродовж липня на окуповані території Донецької та Луганської областей РФ продовжує звозити нові партії озброєння і боєприпасів російського виробництва.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР).

Як зазначається, ворог посилює бойові спроможності з’єднань і частин 1-ї (Донецьк) та 2-ї (Луганськ) АК оперативного угруповання російських окупаційних військ.

Так, протягом поточного місяця через неконтрольовані ділянки державного кордону України на тимчасово окуповану територію в Донецькій та Луганській областях з території РФ було завезено понад 1,4 тисяч тонн пального, а також нові партії озброєння і боєприпасів російського виробництва, у тому числі протитанкові керовані ракети, снайперські комплекси, протитанкові та протипіхотні міни, – йдеться у повідомленні.

Окрім того, на тимчасово окуповану територію в Луганській області перевезені самохідні артилерійські установки після проведення ремонту на підприємствах РФ.

Як повідомляли «Кримські новини», окупанти продовжують утримувати на передових позиціях значну кількість протитанкових ракетних комплексів з метою завдавання втрат особовому складу сил ООС та руйнування фортифікаційного обладнання.