Росія заявила про посилення "безпеки транспортної інфраструктури" окупованого Криму

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
05 Жовтня 2022, 11:04
Асіф АлієвQHA
05 Жовтня 2022, 11:04

У Кремлі заявили, що в окупованому Криму планують посилити "безпеку транспортної інфраструктури", якій нібито загрожує діяльність у тому числі спецслужб України, а охорону об'єктів транспортного комплексу не слід довіряти "неуповноваженим особам".

Про це заявив секретар Радбези РФ Микола Патрушев, перадає УП

"Небезпеку для транспортної інфраструктури становить диверсійно-терористична діяльність українських спецслужб, міжнародних терористичних організацій", - сказав він.

За його словами, в окупованому Криму планують "оцінити вразливість" об'єктів транспортної інфраструктури та забезпечити їх інженерно-технічними засобами захисту.

Крім того, не слід довіряти охорону об'єктів транспортного комплексу на півострові "неуповноваженим особам, які не пройшли спеціальне навчання". Він підкреслив, що "зросла ймовірність застосування безпілотних літальних апаратів з метою заподіяння шкоди роботі транспортного комплексу".

"Важливо підвищити готовність сил і засобів реагування на надзвичайні події. З цією ж метою провести спільні навчання і тренування", - заначив Патрушев.