Росіяни хочуть захопити трасу Лисичанськ - Бахмут, аби "відрізати" Луганську область

Новини України та світу
Ярослава Саєнко
19 Травня 2022, 16:34
Ярослава Саєнко
19 Травня 2022, 16:34

Російські окупанти кинули усі сили до Луганської області, щоб захопити Сєвєродонецьк та трасу Лисичанськ – Бахмут. Наразі ситуація в регіоні складна. Якщо окупанти держави-агресорки захоплять трасу, то їм вдасться "відрізати" всю область від сполучення з іншими регіонами. Про це у своєму відеозверненні заявив очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Ситуація погіршується. Ворог зосередив усі сили, щоб або взяти Сєвєродонецьк, або "перерізати" трасу Лисичанськ-Бахмут. Крім того, росіяни обстрілюють всі населені пункти вільної Луганщини, - наголосив він. 

За словами Гайдая, якщо раніше військові рф намагалися прорвати оборону біля Попасної та Білогорівки, то тепер ці спроби фіксують і біля Бахмута. До слова, наразі через постійні бойові дії до Білогорівки дістатися неможливо. 

Якщо загарбники перехоплять трасу, то це унеможливить евакуацію та доставку гуманітарних вантажів. Зараз рятувальники продовжують підвозити місткості з водою та рятувати людей від "русского міра". Вдалося передати автомобіль швидкої допомоги у Гірську громаду. Крім того, регулярно відправляють захисникам як машини, так і амуніцію та інші важливі речі.

Очільник області наголосив: складна ситуація у Сєвєродонецьку. У людей немає ні електрики, ні водопостачання. Снаряди прилітали навіть в лікарню, де досі перебувають медики.