Росіяни перенесли судове засідання щодо Іслямова

Новини України та світу
Ірина Требунських
23 Березня 2021, 14:25
Ірина Требунських
23 Березня 2021, 14:25

Сьогодні, 23 березня, у Третьому апеляційному суді загальної юрисдикції (місто Сочі, Росія) було заплановано засідання щодо апеляції державного обвинувача і апеляційних скарг сторони захисту на вирок Верховного «суду» Криму щодо Ленура Іслямова. Про це розповів адвокат кримського татарина Микола Полозов на своїй сторінці у Facebook.

Раніше окупаційний «суд» в Криму засудив Іслямова до 19 років позбавлення волі в колонії суворого режиму начебто за «організацію диверсії, створення незаконного збройного формування і заклики до порушення цілісності Росії».

Раніше мною було підготовлено доповнення до апеляційної скарги з докладним розбором вироку (абсолютно незаконного, на мою думку) і направлено до суду апеляційної інстанції, — написав Полозов.

За словами адвоката, суд держави-окупанта проігнорував, що доповнення було подано у чітко визначений термін, і переніс засідання «для направлення доповнення до скарги».

Таким чином, засідання апеляційної інстанції у справі Іслямова відбудеться 8 квітня.

Дело Ленура ИслямоваСегодня в Третьем апелляционном суде общей юрисдикции должно было состояться рассмотрение...

Posted by Nikolai Polozov on Tuesday, March 23, 2021

Кримський татарин Ленур Іслямов є директором телеканалу ATR, віцепрезидентом Всесвітнього конгресу кримських татар і був одним з організаторів громадянської блокади півострова.

Нагадаємо, 10 грудня 2020 року Верховний «суд» тимчасово окупованого Криму заочно засудив Іслямова до 19 років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Також «судді» оголосили заборону Іслямову брати участь в діяльності ЗМІ протягом двох років.

«Кримські новини» повідомляли про онлайн брифінг щодо продовження політичних переслідувань лідерів та представників кримськотатарського народу в окупованому Криму з боку російської тимчасової окупаційної адміністрації. У брифінгу взяли участь Мустафа Джемілєв, Рефат Чубаров і Ленур Іслямов.