Росіяни в окупованому Криму залучити до навчань зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С»

Новини України та світу
Ліна Тимошина
20 Січня 2022, 15:32
Ліна Тимошина
20 Січня 2022, 15:32

В окупованому Криму бойові розрахунки зенітних ракетно-гарматних комплексів (ЗРПК) «Панцир-С» з підрозділами протиповітряної оборони Чорноморського флоту провели навчання з перехоплення низькошвидкісних цілей. Про це йдеться у повідомленні Міноборони РФ.

Розрахунки радіолокаційних станцій флоту та ЗРПК «Панцир-С» відпрацювали виявлення, супровід та знищення повітряних цілей, - повідомили в Міноборони РФ.

Крім того, зазначається, російські армійці виконали заходи щодо зміни вогневих позицій та маскування нових позиційних районів. А також відбили напад диверсійно-розвідувальної групи умовного супротивника на колону військової техніки під час здійснення маршу.

Як повідомляли QIEIM.News, у грудні на полігоні «Опук» в окупованому Криму розпочалися навчання окупаційних російських військ.

Як писали QIRIM.News, в Міноборони Білорусі повідомили, що на територію Республіки Білорусь почали прибувати підрозділи зі складу Збройних Сил Російської Федерації для спільних навчань.

Як писали QIRIM.News, 19 січня секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що наразі на кордоні з Україною зосереджено приблизно 127 тисяч російських військових. При цьому він зазначив, що для планування повномасштабної наземної операції Росії знадобиться щонайменше мільйон військових.