Розгляд апеляції семи засуджених у справі «другої бахчисарайської групи» перенесли

Кримські татари
Анвар Деркач
14 Грудня 2021, 19:21
Фото: Александра Ефименко
Анвар Деркач
14 Грудня 2021, 19:21

Розгляд апеляції у справі семи засуджених "другої бахчисарайської групи Хізб ут Тахрір" перенесли на 15 грудня. Про це QIRIM.News сказала адвокат Ліля Гемеджі.

Засідання сьогодні закінчилося, не встигнувши розпочатися. У першій половині дня був відсутній відеоконференц зв'язок, у другій половині дня не було одного із захисників. У відповідності з цим засідання не могли розпочати відсутність захисника. Перенесли на завтра о 9.30, – сказала адвокат.

За її словами, Сервер Зекір'яєв та Едем Смаїлов перебувають у СІЗО №3 Новочеркаська (Ростовська область, РФ), Марлен Асанов, Тимур Ібрагімов, Мемет Белялов, Сейран Салієв та Сервер Мустафаєв у СІЗО №1 Ростова-на-Дону (РФ) і повинні брати участь у розгляді апеляції із СІЗО. Адвокати за угодою беруть участь із Севастопольського військового суду, а також із Кримського гарнізонного військового суду. Адвокати за призначенням – з Південного окружного військового суду (Ростов-на-Дону). Апеляцію розглядає апеляційний військовий суд у Власисі (Московська область).

У вересні 2020 року Південний окружний військовий суд засудив Марлена Асанова до 19 років колонії суворого режиму, Мемета Бєлялова – до 18 років, Тимура Ібрагімова – до 17 років, Сейрана Салієва – до 16 років, Сервера Мустафаєва – до 14 років, Сервера Зекіря Смаїлова - до 13 років позбавлення волі. Ернеста Аметова було виправдано.