Розрахунки станкових автоматичних гранатометів АГС-17 тренувалися біля адмінмежі з окупованим Кримом

Новини України та світу
Ліна Тимошина
12 Січня 2022, 09:06
Ліна Тимошина
12 Січня 2022, 09:06

В угрупуванні військ, яке підпорядковане Командуванню об'єднаних сил Збройних Сил України та виконує бойові завдання на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, свою майстерність вдосконалюють розрахунки станкових автоматичних гранатометів АГС-17. Про це повідомили в пресслужбі Командування об'єднаних сил ЗСУ.

Заходи відбувалися з виконанням практичних дій з бойовою стрільбою в умовах максимально наближених до реальних подій. Виконання бойових вправ проходило як вдень, так і вночі.

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі
Фото: Командування об'єднаних сил ЗСУ

Тренування гранатометних розрахунків автоматичного гранатомета станкового АГС-17 відбувається в обставинах, що максимально наближені до ведення сучасного бою. Навчання мають на меті сформувати у військовослужбовців навички виявлення та ідентифікації цілей, визначення їхніх характеристик, а також оцінювання результатів стрільби, - повідомив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача, кожен військовослужбовець має усвідомлювати свій алгоритм дій. Зокрема, ведення прицілювання, визначення моменту пострілу, а також здійснення пострілу поодинокою гранатою або чергою гранат.

На зображенні може бути: 3 людини та на відкритому повітрі
Фото: Командування об'єднаних сил ЗСУ

Під час тренувань на одному з полігонів бойової підготовки, військовослужбовці відпрацьовують вправи з ведення вогню по нерухомих та рухомих цілях як зі заздалегідь підготовленої позиції, так і після раптової зміни позиції, - наголосив Наєв.

Як повідомляли QIRIM.News, 5 січня на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим розрахунки станкових протитанкових і ручних протитанкових гранатометів практично відпрацьовували різні вогневі завдання. 

Як повідомляли QIRIM.News, 4 січня воїни-розвідники, які виконують бойові завдання неподалік адміністративної межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, тренувалися давати відсіч ворогу на близькій відстані.