Розроблена інфографіка для іноземців, які хочуть приїхати захищати Україну

Новини України та світу
Алла Трапезова
01 Березня 2022, 18:39
Алла Трапезова
01 Березня 2022, 18:39

В Україні розробили інфографіку для іноземців, які хочуть приїхати захищати нашу країну. В поданій інфографіці зазначені телефони, а також поштові адреси куди звертатись, щоб отримати інформацію і потрапити в Україну.

Раніше на сторінці Держспецзв’язку у Telegram назвали алгоритм з 7 кроків, який допоможе приєднатися до Інтернаціонального легіону територіальної оборони. Зокрема, іноземці, які бажають долучитися до опору російським окупантам та захисту світової безпеки пропонуть:

Крок 1. Звернутися до Посольства України у вашій державі з наміром приєднатися до Інтернаціонального легіону тероборони України. Можна прийти у Посольство фізично, зателефонувати, або написати на електронну пошту.

Крок 2. Також потрібно уточнити, які документи та одяг (оснащення) необхідно або рекомендовано мати.

Крок 3. Далі прибути до Посольства з документами для співбесіди з аташе з питань оборони та врегулювання візових питань з консулом.

Крок 4. Після цього написати заяву на вступ до територіальної оборони Збройних Сил України на військову службу за контрактом у добровільному порядку.

Крок 5. Також отримати інструкції щодо порядку прибуття до України, наявності необхідних документів та екіпірування.

Крок 6. Вирушити до України визначеним шляхом.

Крок 7. По прибуттю в Україну на пункті збору вступити до Іноземного легіону територіальної оборони України (підписати контракт) та спільно з бійцями з інших країн та українськими воїнами вирушити на боротьбу з російськими окупантами.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський раніше закликав небайдужих іноземцівзвертатися в посольства України в їхніх країнах і пропонувати свою допомогу, оскільки війна Україні несе загрозу всій Європі.