Розвідка: російські спецслужби готують провокації проти військовослужбовців ЗС РФ, щоб звинуватити в цьому Україну

Новини України та світу
Ліна Тимошина
14 Січня 2022, 15:38
Ліна Тимошина
14 Січня 2022, 15:38

Російські спецслужби готують провокації проти військовослужбовців ЗС РФ, щоб звинуватити в цьому Україну. Про це повідомляє пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

За їхніми даними, у військові підрозділи країни-агресора та її сателітів надходять розпорядження про підготовку до таких провокацій.

За інформацією воєнної розвідки України 13 січня у 3 омсбр ЗС Придністровського регіону Республіки Молдова було проведено службову нараду під час якої особовому складу доведено, що очікуються провокації зі сторони України в районі н. п. Ковбасна (артсклади оперативної групи військ РФ), - йдеться у повідомленні ГУ розвідки Міноборони.

Розпорядження про приведення бригади у вищі ступені бойової готовності не доводились, але було наголошено про готовність особового складу “за першою командою” виконувати завдання за призначенням.

На сьогодні відпустки та звільнення особового складу не скасовано, але командирам/начальникам наказано довести до підлеглих необхідність прибути до військової частини за визначеним сигналом, - зазначили в українській розвідці.

Як повідомляли QIRIM.News, 7 грудня Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що російські окупаційні війська поблизу лінії зіткнення стягують 122-мм самохідні артилерійські установки, танки та БМП.