Сам придумав успіх: колаборант Аксьонов похвалився своїм господарям про збільшення витрат в окупованому Криму

Новини України та світу
Шевчук Микола
01 Лютого 2023, 15:31
Шевчук Микола
01 Лютого 2023, 15:31

Протягом минулого року касові витрати в окупованому Росією Криму склали 71,5 млрд рублів (99,3% від показників зведеного бюджетного розпису), за 2021 рік  - 33 млрд рублів, або 95%.

Такими показниками хвалився кримський колаборант, зрадник і так званий голова Криму Сергій Аксьонов під час наради під керівництвом Міністра будівництва та житлово-комунального господарства Росії Ірека Файзулліна.

За минулий рік касова витрата склала 71,5 млрд рублів (99,3% від показників зведеного бюджетного розпису). Для порівняння, за 2021 рік касова витрата склала 33 млрд рублів, або 95%. Таких показників у Республіці Крим ще не було, - похвалився колаборант.

Далі він похвалив за роботу інших колаборантів, уникнув розповіді про інфляцію і куди були направлені кошти окупантів, і висловив сподівання, що «динаміка збережеться завдяки отриманому досвіду та відпрацьованим інструментам та методам».

Зазначимо, робити успіх із провалу Аксьонов вже звик. Раніше повідомлялося, що автобуси з окупованої Херсонщини на Крим, які пафосно запускав колаборант Аксьонов, їздять пусті.