Саме контроль над Кримом дає змогу росії спробувати спровокувати світову продовольчу кризу, - Україна в ОБСЄ

Новини України та світу
Ліна Тимошина
03 Лютого 2023, 09:52
Євген Цимбалюк
Ліна Тимошина
03 Лютого 2023, 09:52

Незаконна окупація росією Криму, з території якого згодом було атаковано південь України, показує, що Путін "не зупиниться, поки його не зупинять". Про це на засіданні Постійної ради ОБСЄ заявив представник України при міжнародних організаціях у Відні Євгеній Цимбалюк, повідомляє Укрінформ.

У своєму виступі очільник української місії в ОБСЄ, привернув увагу до нещодавнього засудження окупаційною "владою" у Криму 32 учасників акції на підтримку кримських татар.

Дипломат наголосив, що це є ще одним свідченням того, що немає іншого способу гарантувати свободу і права людини, окрім як відновити територіальну цілісність України в повному обсязі.

Однак "кримський кейс" також є суворим нагадуванням про те, що Путін не зупиниться, поки його не зупинять. Саме з Криму росія перекинула свої війська і військову техніку, щоб окупувати південь України. Саме з Криму російські війська отримують підкріплення для продовження агресії. Саме контроль над Кримом дає змогу росії спробувати спровокувати світову продовольчу кризу. Саме Крим є прикладом того, що може статися в майбутньому, якщо Путіну буде дозволено взяти тактичну паузу. Буде ще одна атака, - заявив Цимбалюк.