Сапери ЗСУ тренувалися мінувати морське узбережжя на адмінмежі з Кримом

Новини України та світу
Хельга Полтавка
02 Квітня 2021, 15:08
Хельга Полтавка
02 Квітня 2021, 15:08

Військовослужбовці інженерно-саперних підрозділів, які несуть бойову службу на межі з тимчасово окупованим Кримом, виконали практичні тренування з облаштування мінно-вибухових загороджень.

Про це повідомляє пресслужба командування Об’єднаних сил.

Рубежі мінування мають значно ускладнити просування противника в глибину оборони наших військ. Підготовлена заздалегідь система інженерних загороджень плаваючими транспортерами ПТС-2 на десантно-доступних ділянках морського узбережжя, що поєднана із системою вогневого ураження, значно скує дії противника та призведе до його значних втрат, — зазначив командувач Об’єднаних сил Збройних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв.

ПРОТИДІЯ МОРСЬКОМУ ДЕСАНТУВійськовослужбовці інженерно-саперних підрозділів, які несуть бойову службу на межі з...

Posted by Командування об'єднаних сил ЗС України on Thursday, April 1, 2021

За його словами, військові резерви угруповання військ, яке підпорядковане командуванню, майже щотижня відпрацьовує на узбережжі практичні дії з протидії висадки морського десанту ймовірного противника з кораблів і повне його знищення.

Зокрема, цього разу мінометні розрахунки здійснили марш, розгортання та підготовку вихідних даних для стрільби для артилерійської підтримки інженерно-саперних підрозділів. Разом з тим, вертолітники відпрацювали вправи зі знищення цілей умовного противника у польоті на малих висотах.

Постійне тренування резервів і рухомих морських загонів загороджень на визначених ділянках мінування гарантують своєчасне обмеження мобільності сил противника у разі спроби здійснення збройної агресії, — наголосив Наєв.

Нагадаємо, за інформацією Головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака, станом на 30 березня вздовж державного кордону України утримується 28 батальйонних тактичних груп Збройних сил РФ.