Сасик-Сиваш у якості подіуму: як окупанти Криму «вирішили» екологічну катастрофу відомого «рожевого озера»

Новини
Ольга ПолтавкаQHA
26 Серпня 2020, 12:37
Ольга ПолтавкаQHA
26 Серпня 2020, 12:37
Сасик-Сиваш, 2020 рік

Через піщаний кар'єр в окупованій Євпаторії висохло озеро Сасик-Сиваш, який окупанти, в порушення всіх екологічних норм, влаштували на березі озера. Про це повідомив активіст Ігор Курсов у Facebook.

За увесь час існування озера, це сталося вперше – озеро Сасик-Сиваш, відоме як "рожеве озеро", майже зникло, залишивши лише шар рожевої солі.

Через величезну кількість вивезеного піску за останні кілька років з незаконного кар'єра, порушена екологія озера.

Елементарно порушена екологія озера, зникнуть гніздування чайок і водоплавної птиці, і все це неподобство відбувається під схвальне мовчання кримської влади, і найдивніше — також «міністерства екології Криму», — зазначає активіст, показавши процес вивезення піску.

На фоні екологічної катастрофи, на озері Сасик-Сиваш окупанти Криму влаштували показ мод російських дизайнерів. Про показ мод повідомляють "РИА Новости".

Такий "рожеве озеро" мало вигляд раніше.

Як повідомляли «Кримські новини», в окупованому Росією Криму від 24 серпня водопостачання населенню подаватиметься за жорстким графіком.

Раніше повідомлялося, що голова української делегації у ТКГ Леонід Кравчук в нещодавньому інтерв’ю заявив, що воду в анексований Крим нібито «можна дати у разі гуманітарної катастрофи».