СБУ під час антитерористичних навчань попередила «диверсію і теракти»

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
16 Червня 2021, 18:02
Тетяна Нікішина
16 Червня 2021, 18:02

Координаційна група Антитерористичного центру Служби безпеки України (СБУ) провела масштабні навчання на військових об'єктах Миколаївської області.

Про це повідомляє пресцентр СБУ.

Згідно з легендою навчань, декілька груп противника мали здійснити диверсію на одній із військових частин в Очакові, а також низку терактів на об’єктах критичної інфраструктури міста для дестабілізації суспільно-політичної ситуації в регіоні.

Завдяки злагодженим та ефективним діям учасники тренувань успішно впоралися із поставленими завданнями. Умовному противнику не вдалося проникнути на військовий об’єкт і здійснити там вибух. Крім того, учасники навчань успішно захистили об’єкти критичної інфраструктури міста. Під час спецоперації була виявлена та затримана частина умовної ДРГ, а наслідки її підривної діяльності нейтралізовано, — йдеться у повідомленні спецслужби.

У контрдиверсійних заходах, що відбулися в умовах, максимально наближених до реальних, взяли участь підрозділи СБУ, ЗСУ, Нацполіції, Патрульної поліції, Нацгвардії, Державної прикордонної служби, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Як повідомляли «Кримські новини», контррозвідники СБУ попередили на Закарпатті спробу незаконного вивезення з України комплектуючих до військової техніки.