СБУ проводить досудове розслідування за фактом роботи в окупованому Криму заводу компанії UBC Group і постачання обладнання в ОРДЛО

Новини України та світу
Ліна Тимошина
13 Січня 2022, 13:08
Ліна Тимошина
13 Січня 2022, 13:08

Служба безпеки України здійснює досудове розслідування щодо інформації про те, що завод з виробництва холодильного обладнання компанії UBC Group продовжує працювати в окупованому Криму та постачає продукцію, зокрема, на окуповані РФ території. Про це СБУ повідомила у відповіді на звернення Цензор.НЕТ, повідомляє видання.

За результатами розгляду повідомляємо, слідчими СБ України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, у якому, у тому числі досліджуються обставини, викладені у Вашому листі, - йдеться у відповіді СБУ від 12 січня.

СБУ проводить досудове розслідування за фактом роботи у Криму заводу компанії UBC Group і постачання обладнання в ОРДЛО 01
Документ видання Цензор.НЕТ


У запиті видання йшлося про звернення до СБУ народного депутата України, заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза щодо Красноперекопського заводу холодильного обладнання.

Як повідомляли QIRIM.News 18 грудня, Ахтем Чийгоз звернувся до Служби безпеки України з проханням розслідувати постачання компанією UBC(Ukrainian Beer Company) Group з Красноперекопська (АРК) холодильного обладнання на материкову Україну, окуповану територію Донбасу та інші країни. Він попросив СБУ відкрити провадження за ознаками складу злочинів «державна зрада» та «фінансування тероризму», оскільки компанія постачає свою продукцію до створених російською владою на окупованих територіях Донбасу «ДНР»/»ЛНР».