СБУ викрила схему переправлення моряків на роботу до окупованого Криму

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
21 Січня 2021, 19:09
Асіф АлієвQHA
21 Січня 2021, 19:09

Працівники СБУ в Одесі викрили та блокували схему незаконного переправлення моряків через державний кордон на тимчасово окуповану територію Криму.

Про це йдеться у повідомленні пресцентру відомства.

Оперативники та слідчі спецслужби встановили, що організувало оборудку керівництво однієї з міжнародних груп морських компаній. Вони тривалий час наймали на свої судна українських моряків.

Потім буксири компанії незаконно вирушали до тимчасово окупованого Криму і після виконання робіт поверталися в українські порти. У такий спосіб моряки порушували порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, — йдеться у повідомленні.

СБУ: заблоковано схему незаконного переправлення моряків до окупованого КримуСпівробітники спецслужби викрили схему в...

Posted by Служба безпеки України on Thursday, January 21, 2021

У межах кримінального провадження, розпочатого за частиною 2 статті 332, частиною 2 статті 332-1 Кримінального кодексу України, правоохоронці провели дванадцять обшуків у приміщеннях та суднах групи компаній.

Під час слідчих дій вилучено суднову документацію, комп’ютерну техніку і флеш-накопичувачі, договори, у тому числі укладені з резидентами РФ, майже 20 печаток приватних комерційних структур, документи щодо фрахту буксирів.

Виявлені докази вказують на організацію групою компаній незаконних каналів направлення моряків на роботу в закритих портах України у тимчасово окупованому Криму, — зазначили в СБУ.

Раніше повідомлялось, що СБУ відкрила кримінальне провадження проти скандального проросійського блогера Анатолія Шарія. Його звинувачують у зазіханні на територіальну цілісність України. Сьогодні активіст Шарія отримав повістку в суд.