СБУ затримала колишню керівницю «відділу кадрів» донецьких бойовиків

Новини України та світу
Иванова Юлия
12 Листопада 2021, 15:23
Иванова Юлия
12 Листопада 2021, 15:23

Служба безпеки України затримала в Донецькій області колишню учасницю незаконних збройних формувань так званої «ДНР», яка займалась «підбором кадрів» бойовиків.

За даними слідства, зловмисниця, мешканка Бахмута, входила до складу терористичного угруповання «Оплот» і до лав бойовиків приєдналась у 2014 році.

”Перебуваючи на «посаді» стрільця, вона брала участь у збройному супротиві українським військовим підрозділам. Потім її призначили керівником «відділу кадрів», де серед основних завдань був відбір «кандидатів» до груп бойовиків”, - повідомляє прес-служба СБУ.

Внаслідок конфлікту з ватажками угруповання зловмисниця пішла з нього. Згодом повернулась на підконтрольну українській владі територію регіону, де переховувалась від правосуддя.

”У ході обшуків за місцем перебування зловмисниці правоохоронці виявили засоби зв’язку та ноутбук із доказами протиправної діяльності”, - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, фахівці з кібербезпеки СБУ встановили учасників хакерського угрупування «ARMAGEDON», яке прицільно «працювало» по Україні.