«Серйозний тиск на Крим – це найшвидший спосіб припинити війну на українських умовах», — Washington Post

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
08 Червня 2023, 16:56
Асіф АлієвQHA
08 Червня 2023, 16:56

Серйозний тиск на Крим – це найшвидший спосіб припинити війну на прийнятних для України умовах.

Про це пише американське видання Washingtion Post.

"Київ не хоче домовленого припинення вогню, яке Москва використала б для переозброєння та відновлення війни у більш сприятливий час. Тільки така гучна поразка змусить Росію нарешті визнати Україну як повністю суверенну державу", - пише Washigtion Post.

Американські журналісти зазначають, що удари ЗСУ по військовім базам Криму приведе до знищення іранських безпілотників, які завдають руйнувань інфраструктурі України.

Крім переривання ліній постачання, таку зброю також можна використовувати для знищення баз на Кримському півострові, з яких іранські безпілотники завдають руйнувань інфраструктурі України.

"Український наступ, який поставить Крим в зону дії української артилерії, створить величезну та дорогу матеріально-технічну проблему для президента Росії Володимира Путіна. Його військова та цивільна адміністрація в Криму опинилася б під особливою загрозою, якби Україні також вдалося повністю знищити або навіть тримати під постійним вогнем міст через Керченську протоку, що з’єднує півострів безпосередньо з Росією. Така невдача матиме політичні наслідки в Москві, і тріщини, які ми зараз бачимо в режимі Путіна, будуть зростати", - повідомляє WP.