Шевченківський райсуд столиці зобов'язав СБУ відкрити провадження проти Степанова за «диверсію проти країни»

Новини України та світу
Ігор ЗайцевQHA
04 Червня 2020, 16:01
Максим Степанов
Ігор ЗайцевQHA
04 Червня 2020, 16:01

Шевченківський райсуд зобов'язав СБУ відкрити провадження проти голови МОЗ Максима Степанова за фактом можливих зловживань під час закупівель засобів індивідуального захисту для медиків.

Про це повідомила нардеп від партії «Голос» Олександра Устінова на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні через суд змусила СБУ відкрити кримінальне провадження проти міністра охорони здоров'я Максима Степанова за статтею 113 Кримінального кодексу України, а саме за диверсію проти країни. Стаття передбачає відповідальність за «... дії
спрямовані на масове знищення людей, заподіяння тілесних ушкоджень чи іншої шкоди їхньому здоров'ю, на зруйнування або пошкодження об'єктів, які мають важливе народногосподарське чи оборонне значення, а також вчинення з тією самою метою дій, спрямованих на радіоактивне забруднення, масове отруєння, поширення епідемій...», — йдеться у повідомленні.

Устінова підкреслила, що вважає кількість медиків, «яка загинула поки МОЗ дерибанив кошти на їхній захист» — «диверсією проти країни і медичних працівників».

До речі, спочатку СБУ відмовила мені у відкритті кримінального провадження, натомість відкрила шість проти українських виробників, які посміли продавати костюми захисту для медиків дешевше, ніж китайські, які закуповував МОЗ. Так в нас підтримують бізнес в країні — кримінальними провадженнями проти нього.
А тих, хто цинічно заробляє на епідемії, сидячи в міністерських кріслах, не помічають, — додала вона.

Сьогодні через суд змусила СБУ відкрите кримінальне провадження проти міністра охорони здоровя Максима Степанова за...

Опубліковано Олександрою Устіновою Четвер, 4 червня 2020 р.

QHA media повідомляло, що народні депутати з фракції «Голос» розпочали збір підписів за відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов обіцяв розібратися у ситуації з виплатами 300% окладу медпрацівникам, які борються з епідемією COVID-19.