Ще одна суддя-держзрадниця з окупованого Криму отримала 12 років позбавлення волі

Новини України та світу
Ліна Тимошина
15 Травня 2023, 14:55
Ліна Тимошина
15 Травня 2023, 14:55

За публічного обвинувачення Прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя 12 років позбавлення волі заочно отримала ще одна кримська "суддя". Її визнано винною у вчиненні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України).

Про це повідомляє пресслужба прокуратури на сторінці у Facebook.

Прокурори автономії довели, що у 2014 році засуджена зрадила присязі та перейшла працювати до окупантів. При «новій владі» вона зайняла посаду заступника голови незаконно створеного Нижньогірського районного суду Республіки Крим, - йдеться у повідомленні.

Своїми діями та рішеннями зрадниця допомогла іноземній державі у переході української судової системи, що діяла в Криму, на відправлення правосуддя за законодавством рф. Також вона спряла ставленню незаконно створених окупаційних судових органів на півострові.

Загалом за публічного обвинувачення прокуратури автономії засуджено 20 кримських держзрадників, поки заочно. Ще 328 обвинувальних актів щодо вчинення аналогічного злочину знаходиться на розгляді у судах, - додали у відомстві.

Як повідомляли QIRIM.News, 12 років позбавлення волі заочно отримала окупаційна суддя з Криму. При окупаційній владі вона зайняла посаду "судді" в окупаційному Ялтинському міському суді.

Як повідомляли QIRIM.News, за публічного обвинувачення Прокуратури Автономної Республіки Крим і міста Севастополя до 12 років позбавлення волі засудили кримського «суддю». Його визнано винним у вчиненні державної зради. Він причетний до переслідування Ахтема Чийгоза.

Як повідомляли QIRIM.News, за публічного обвинувачення Прокуратури Автономної Республіки Крим і міста Севастополя 12 років позбавлення волі заочно отримав кримський депутат Верховної Ради АР Крим VI скликання. Його визнано винним у вчиненні державної зради (ч. 1 ст. 111 КК України).