Ще одного «Свідка Єгови» затримали у Севастополі

Новини України та світу
Ліна Тимошина
25 Травня 2023, 14:42
Скріншот відео ФСБ
Ліна Тимошина
25 Травня 2023, 14:42

В окупованому Севастополі після обшуку затримали 31-річного місцевого жителя «Свідка Єгови».

Про це повідомляє Кримська правозахисна група з посиланням на окупаційну ФСБ.

У ФСБ зазначили, що чоловік – нібито "один із лідерів місцевого осередку “Свідки Єгови”.

Місцевий житель з 2019 року брав активну участь у діяльності севастопольського осередку релігійної організації «Свідки Єгови». Чоловік займався незаконною організацією зборів, виступів із вивченням релігійних матеріалів, з використанням мережі інтернет пропагував екстремістські ідеї, — йдеться у повідомленні окупаційної ФСБ.

Щодо чоловіка, ім’я якого не називається, порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 282.2 КК рф (участь у діяльності організації, щодо якої судом прийнято рішення про ліквідацію або заборону діяльності у зв’язку зі здійсненням екстремістської діяльності, що набрало законної сили).

Нагадаємо, вранці 22 травня у Феодосії пройшов обшук у подружжя, після чого 31-річного “Свідка Єгови” Максима Зінченка було затримано і доставлено до Севастополя.

Як повідомляли QIRIM.News, у квітні суд у Владивостоці засудив послідовника "Свідків Єгови" кримчанина Дмитра Бармакіна до восьми років у колонії загального режиму.

Нагадаємо, за даними Кримськотатарського Ресурсного Центру, 12 людей в окупованому переслідуються у справі Свідків Єгови це Дмитро Бармакін, Сергій Філатов, Артем Герасимов, Тарас Кузьо, Віктор Сташевський, Артем Шаблій, Євген Жуков, Володимир Маладика, Володимир Сакада, Ігор Шмідт, Дар'я Кузьо, Петро Жильцов.