Щодня близько 50 вагонів з ешелонами російської військової техніки рухаються в бік Джанкоя

Новини України та світу
Ліна Тимошина
25 Липня 2022, 15:45
Ліна Тимошина
25 Липня 2022, 15:45

По всій території окупованого Криму продовжується пересування військової техніки, боєприпасів та особового складу російської армії. Про це повідомляєПредставництво Президента України в АР Крим в оперативній інформації щодо ситуації на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь .

Щодня близько 50 вагонів з ешелонами російської військової техніки рухаються в бік Джанкоя, також черги військової техніки помічають на адміністративній межі з окупованим Кримом, поблизу населених пунктів Армянськ і Красноперекопськ, - йдеться у повідомленні.

Також, місцеві жителі повідомляють, що на території тимчасово окупованого Криму регулярно перекривають ті чи інші транспортні вузли, зокрема незаконно збудований кримський міст і трассу “таврида”.

За інформацією з відкритих джерел, біля Джанкою російські окупанти збирають свою військову техніку, пошкоджену в ході війни проти України. Ймовірно, частина техніки з цього “кладовища” буде розібрана на запчастини, які ще можливо використовувати, - розповіли у представництві.

За даними відомства, у різних частинах окупованого Кримського півострова фіксують активність військових літаків, які здійснюють пуски ракет по містах України. Також активність російської авіації пов’язана з посиленою охороною незаконно зведеного кримського мосту.

Крім того, Красноперекопська районна лікарня досі використовується для потреб поранених російських військових.

Туди регулярно прибувають гелікоптери санітарної авіації та збройних сил рф, - зазначили у представництві.