«Щодня боремося за отримання Україною необхідної зброї й техніки, але хоробрість, мудрість і тактичні вміння наших героїв неможливо імпортувати», - Зеленський

Новини України та світу
Ліна Тимошина
16 Червня 2022, 09:08
Фото: пресслужба ОПУ
Ліна Тимошина
16 Червня 2022, 09:08

Україна отримала черговий сигнал, що оборонна підтримка буде сталою. Про це заявив під час відеозверненняПрезидент Володимир Зеленський, говорячи про третю зустріч у форматі «Рамштайн». Це формат для роботи міністрів оборони країн-партнерів, які визначаються з пакетами підтримки для української держави.

І новини справді хороші. Очікуємо збільшення цієї підтримки. Маємо, до речі, черговий сигнал, що оборонна підтримка України буде сталою. У межах «Рамштайну» Британія й Данія оголосили про проведення в серпні спеціальної донорської конференції в Копенгагені. Попередньо залучені 14 держав, - сказав Зеленський.

Глава держави зазначив, що оборону на Донбасі Україна тримає. В усіх міжнародних контактах він чує захоплення діями українських захисників і захисниць.

Світ справді хоче вчитися в українців того, як воювати і як перемагати. За 112 днів цієї війни українська армія довела, що хоробрість і мудрість на полі бою разом з умінням тактично переграти ворога дають значний результат, навіть попри суттєву перевагу російської армії в кількості солдатів і техніки, - зауважив Президент.

І запевнив, що Україна зробить все, щоб перекрити ці їхні поки що переваги. Кожного дня бореться за отримання Україною потрібної зброї й потрібної техніки.

Але хоробрість, мудрість і тактичні вміння неможливо імпортувати. Вони є в наших героїв, - наголосив Зеленський.