Сім'я зрадника Балицького "евакуювалась" з окупованого Криму (Фото)

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
29 Березня 2023, 13:00
Асіф АлієвQHA
29 Березня 2023, 13:00

Родина мелітопольського гауляйтера Євгена Балицького згорнула бізнес в анексованому Криму й перебралась на постійне місце проживання (ПМП) до Об'єднаних Арабських Еміратів.

Про це повідомляє видання РІА "Мелітополь" із посиланням на сторінки в соцмережах Ганни Балицької – невістки гауляйтера окупованої частини Запорізької області .

Син гауляйтера Баліцького — Олександр разом зі своєю дружиною Балицькою (Шишкіною) Ганною Вікторівною та малолітньою донькою Нікою переїхали до Дубая з окупованого Севастополя на постійне місце проживання.

Про це заявила дружина зрадника Ганна на своїй сторінці в Інстаграмі.

Раніше вже гуляла інформація, що Олександр Балицький продає ресторанний бізнес у Севастополі.

Зауважимо, Євген Балицький з моменту окупації Мелітополя в березні 2022 року почав тісну співпрацю з росіянами через свою колишню підлеглу – Галину Данильченко. Жінка стала самопроголошеною очільницею міста після викрадення законного мера – Івана Федорова.

Нагадаємо, Служба безпеки України задокументувала злочинну діяльність осіб, які причетні до незаконного вивезення 650 тисяч тонн українського зерна вартістю понад 200 млн доларів США з тимчасово окупованих територій півдня нашої держави. Серед них Євген Балицький