«Слідчого»-зрадника підозрюють у переслідуванні журналістки — прокуратура АРК

Новини України та світу
Ірина Требунських
29 Січня 2021, 14:54
Ірина Требунських
29 Січня 2021, 14:54

«Старшому слідчому-криміналісту» ФСБ в Криму» повідомлено про підозру за фактом перешкоджання законній діяльності української журналістки. Про це повідомляє прокуратура АР Крим.

Раніше підозрюваний був працівником Служби безпеки України, але після окупації Росією українського півострова перейшов на «службу» до агресора. Там він брав участь у реалізації політики держави-окупанта щодо переслідування проукраїнськи налаштованого населення Криму.

Так, окупаційні «слідчі» розпочали кримінальне переслідування однієї з українських журналісток через публікацію статей, у яких об’єктивно висвітлювалися події в Криму.

У рамках цієї «справи», «слідчі» провели низку обшуків за місцем проживанням журналістки, її батьків та друзів.

Підозрюваний та інші працівники «правоохоронних органів» держави-окупанта створили умови, за яких потерпіла була вимушена залишити АР Крим, — йдеться у повідомленні прокуратури АРК.

Виявилося, що раніше підозрюваного українська прокуратура оголошувала в розшук за фактом порушення недоторканості житла.

«Загалом прокуратура автономії здійснює процесуальне керівництво у 18 кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених проти журналістів у Криму. В рамках вказаних кримінальних проваджень 13 особам повідомлено про підозру», — додають у держоргані.

Як повідомляли «Кримські новини», за процесуального керівництва прокуратури АР Крим та м. Севастополь оголошена підозра директору і співзасновнику кримського підприємства, який сприяв підривній діяльності проти України.