«Слідчий, двоє понятих, і ще як мінімум 9 людей у ​​масках»: у будинку кримського татарина в окупованому Криму пройшов обшук

Новини України та світу
Ліна Тимошина
09 Березня 2023, 10:49
Фото: "Кримська солідарність"
Ліна Тимошина
09 Березня 2023, 10:49

У селищі міського типу Червоногвардійське окупованого Криму пройшов обшук у будинку 31-річного кримського татарина Мемета Ашурова.

Про це повідомляє "Кримська солідарність".

Його затримали та відвезли до Управління ФСБ у Сімферополі. Протокол обшуку родичам не залишили. У будинку в цей момент перебували двоє неповнолітніх дітей, - йдеться у повідомленні. У будинку в цей момент перебували двоє неповнолітніх дітей Його затримали та відвезли до Управління ФСБ у Сімферополі. Протокол обшуку родичам не залишили. У будинку в цей момент перебували двоє неповнолітніх дітей, - йдеться у повідомленні.

Співробітники ФСБ заявили, що перевіряють, чи причетний Ашуров до пошкодження залізничного полотна у Бахчисарайському районі.

За словами дружини, слідчий, двоє понятих, і ще як мінімум 9 людей у ​​масках, увірвалися о 6-й ранку і перебували в домоволодінні протягом півтори години. У Мемета Ашурова вилучили телефон і жорсткий диск, техніку з камерами відеоспостереження, - розповіли" у Кримській солідарності”.

Раніше оперативники ФСБ провели обшуки з таких самих мотивів у будинках кримських татар — у Сімферопольському районі у Соїна Джемілова та в Судаку в Едема Муртазаєва.

Як повідомляли QIRIM.News, 28 лютого у Сімферопольському районі окупованого Криму в будинку кримського татарина Соїна Джемілова співробітники ФСБ провели обшук.

Як писали QIRIM.News, 6 березня ввечері озброєні люди скоїли напад на будинок кримського татарина Едема Муртазаєва в окупованому Судаку та вивезли його невідомому напрямку.