Соцмережі повідомляють про вивезення гауляйтера Сальдо до Криму

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
05 Серпня 2022, 12:35
Асіф АлієвQHA
05 Серпня 2022, 12:35

Зрадник України, гауляйтер Херсонщини Володимир Сальдо міг впасти в кому, його нібито вивезли на територію тимчасово окупованого Криму.
Про це повідомляють місцеві Telegram-канали, передає Стопкор.

“Сальдо знаходиться у комі та вночі був транспортований до Криму", - йдеться у повідомленні.

Також цю інформацію підтверджує Telegram-канал “Николаевский Ванек". арто зауважити, що вчора, 4 серпня, в соцмережах колаборанта з’явилося повідомлення, що до нього нібито підійшов "міністр охорони здоров’я" та змусив пройти негайне медобстеження. За результатами цього “обстеження" було прийнято рішення негайно госпіталізувати Сальдо. У тому ж повідомленні він призначив нового “губернатора", який тимчасово буде виконувати його обов'язки.

Нагадаємо, раніше вже з'являлася інформація, що Сальдо може перебувати в комі, але вона не підтвердилася. Також депутат Херсонської облради Сергій Хлань писав, що в колаборанта можуть бути проблеми зі здоров’ям через онкологію.

Російські паспорти в окупованому Херсоні взяли 23 особи. Серед них окупаційний так званий "глава" адміністрації Херсонської області, колишній мер Херсона і народний депутат України VII скликання від Партії регіонів Володимир Сальдо.