«Спасибі всім, хто показує непокору владі», - дружина Азіза Ахтемова опублікувала листи її чоловіка з СІЗО

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
13 Жовтня 2021, 13:33
Асіф АлієвQHA
13 Жовтня 2021, 13:33

Аділе Ахтемова - дружина затриманого на початку вересня Азіза Ахтемова висловила подяку всім, хто підтримує її і чоловіка, що знаходиться в СІЗО Сімферополя.

Азізова опублікувала в Facebook листи чоловіка.

«Ми з чоловіком хочемо висловити величезну подяку всім тим, хто нас підтримує, будь то фінансово або морально. Тим, хто, не боячись приходить до дверей суду, показавши свою непокірність владі та згуртованість народу. Тим, хто пише листи, цікавиться станом або тим, хто читає за нас дуа», - написала вона.

Немає опису світлини.

У коментарі QIRIM.News Ахтемова повідомила, що підтримує зв'язок з чоловіком за допомогою листів, які передають адвокати.

«Вчора я забрала листи від нього. Ми кожен день дивимося на його фотографії і думаємо про нього », - сказала вона.

Раніше адвокат Ахтемова Іслям Велиляєв повідомив, що в камеру, де знаходиться його підзахисний можуть підсадити людини, який буде витягувати у нього інформацію. Захист попередив Ахтемова, щоб він не вів розмови щодо кримінальної справи.

Підконтрольний Росії Верховний суд Криму 24 вересня залишив у силі рішення суду першої інстанції про взяття під варту Азіза Ахтемова. Його - російське слідство підозрює нібито в «диверсії на газопроводі» під Сімферополем. Азіз Ахтємов залишиться під арештом до 2 листопада.

3 і 4 вересня в окупованому Криму російські силовики провели обшук у п'яти кримських татар, а потім викрали їх. Серед них були перший заступник голови Меджлісу Наріман Джелял, а також Асан і Азіз Ахтемова, Ельдар Одаманов і Шевкет Усеінов.