«Сполучене Королівство сьогодні — один із лідерів підтримки України, зокрема, в наданні матеріально-технічної допомоги», - Умєров

Новини України та світу
Ліна Тимошина
20 Серпня 2022, 13:07
Ліна Тимошина
20 Серпня 2022, 13:07

Представники Тимчасової спеціальної комісії ВРУ з питань моніторингу отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час дії воєнного стану зустрілися із Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс і заступником аташе з питань оборони Девідом Тісдейлом. Про це повідомив народний депутат, голова ТСК Рустем Умєров на сторінці у Фейсбук.

Він зазначив, що під час зустрічі із Пані Послом обговорили діяльність ТСК та поінформували, на чому сьогодні зосереджена робота Комісії. Обмінялись думками щодо парламентського механізму контролю за озброєнням.

Сполучене Королівство сьогодні — один із лідерів підтримки України, зокрема, в наданні матеріально-технічної допомоги, - заявив Умєров.

За словами депутата, наступного місяця також планується візит парламентарів у Велику Британію в рамках роботи ТСК.

Надзвичайно важливо продовжувати постійний діалог та інформувати колег про те, як сьогодні працюють механізми логістики, обліку та розподілу озброєння, яке ми отримуємо. Працюємо!, - написав Умєров.

Як писали QIRIM.News, Верховна Рада України створила Тимчасову спеціальну комісію (ТСК) з питань моніторингу отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги. Головою ТСК став народний депутат Рустем Умєров. Комісія складається з 15 депутатів з усіх фракцій та груп парламенту, вісім із них - представники найбільшої пропрезидентської фракції. Заступником Умєрова обрали Олександра Завітневича від партії "Слуга народу".

Як повідомляли QIRIM.News, за словами Умєрова, завданням Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань моніторингу отримання і використання міжнародної матеріально-технічної допомоги під час дії воєнного стану є створення належного механізму контролю та нагляду для оборонних, правоохоронних, спеціалізованих та інших відомств у питанні моніторингу за матеріально-технічною допомогою (озброєнням), яку надають Україні міжнародні партнери.