Сполучені Штати продовжують фіксувати пересування військ РФ біля українського кордону - речник Пентагону Кірбі

Новини України та світу
Ліна Тимошина
30 Листопада 2021, 14:49
речник Пентагону Джон Кірбі
Ліна Тимошина
30 Листопада 2021, 14:49

Сполучені Штати продовжують спостерігати пересування російських військових поблизу українського кордону. Про це під час брифінгу заявив речник Пентагону Джон Кірбі. Однак, не уточнив про яку кількість йдеться.

Ми продовжуємо з великим занепокоєнням спостерігати за переміщеннями російських військових частин біля кордону з Україною, - сказав Кірбі.

Речник Пентагону звернувся до РФ бути прозорішими у своїх діях і намірах. А також висловив сподівання, що реакція буде не лише від США, а й з боку європейських партнерів.

Ми продовжуємо вірити, що будь-які ескалаційні або агресивні дії викличуть велике занепокоєння не тільки у Сполучених Штатах, але й у наших союзників і партнерів на європейському континенті, - сказав речник Міністерства оборони США.

Як повідомляли QIRIM.News, США занепокоєні повідомленнями про незвичайні військові дії РФ біля України й ретельно стежать за ситуацією. Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен на прес-конференції за підсумками засідання Комісії стратегічного партнерства Україна-США у Вашингтоні.