«Справа Джемілєва»: «суд» знову переніс засідання

Новини України та світу
Алла Трапезова
15 Вересня 2021, 12:36
Алла Трапезова
15 Вересня 2021, 12:36

У суді окупованого міста Армянська сьогодні відбулося 40-е так зване судове засідання у справі проти першого глави Межлісу кримськотатарського народу, Уповноваженого президента України у справах кримських татар Мустафи Джемілєва. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив адвокат Микола Полозов.

Адвокат підкреслив, що ще залишився ряд речових доказів і показань свідків, що не були досліджені «судом». Зокрема, не був допитаний в якості свідка екс-глава МВС Криму, призначений російською адміністрацією, Сергій Абісов.

Крім того, за його словами, поки невідома доля іншої особи, визнаного судом свідком і викликаного до суду – прикордонника на прізвище Коновалов.

У 2014 році Коновалов давав свідчення, про те, що Мустафа Джемілєв не перетинав кордон, тому що він, Коновалов, з іншими прикордонниками його не пропустили. Хотілося б детально це з'ясувати в ході допиту, – повідомив Полозов.

Однак, за словами адвоката, найдивовижніше полягає в тому, що кудись зникли ключові речові докази по звинуваченню в недбалому зберіганні зброї, що спричинило тяжкі наслідки та звинувачення у незаконному зберіганні боєприпасів.

Карабін Симонова, 4 набої до нього та гільза зникли. Причому, досить давно, мабуть, – заявив Полозов.

В результаті суд прийняв рішення відкласти слухання у справі.

Наступне судове засідання відбудеться 7 жовтня, початок о 9:30, – резюмував захисник.

Як повідомляли «Кримські новини», Джемілєву окупанти надіслали повістку, вимагаючи з'явитися на «судове» засідання в Армянськ. Проте Федеральна служба безпеки держави-окупанта встановила йому заборону на в'їзд до Росії і тимчасово окупованого Криму до 2034 року.