«Справа Хізб ут-Тахрір»: Ісмету Ібрагімову продовжили арешт на 3 місяці

Новини України та світу
Алла Трапезова
15 Жовтня 2021, 10:14
Ісмет Ібрагімов
Алла Трапезова
15 Жовтня 2021, 10:14

Південний окружний військовий суд окупантів залишив заарештованого у «справі Хізб ут-Тахрір» Ісмета Ібрагімова в СІЗО ще на три місяці. Про це повідомляє «Кримська солідарність» на своїй сторінці в Facebook.

Адвокат Айдер Азаматов заявив, що дане рішення «суду» буде оскаржено. Відзначається, що прокурор не зміг забезпечити запланований допит таємного свідка, в зв'язку з чим він заявив клопотання про продовження арешту Ібрагімову до 24 січня 2022 року. Адвокат в свою чергу запропонував альтернативу у вигляді домашнього арешту.

Суд вислухав сторони і вирішив продовжити арешт в СІЗО. Наступне слухання відбудеться 21 жовтня, планується продовжити допит прихованого свідка «Бекірова».

Нагадаємо, Ісмета Ібрагімова затримали 7 липня 2020 роки після обшуків, які влаштували співробітники ФБС в окупованому Криму. Кримськотатарського активіста, знавця арабської мови помістили в СІЗО Сімферополя, а пізніше перевели в СІЗО-1 Ростова-на-Дону.

Ібрагімова обвинувачують в організації діяльності «Хізб ут-Тахрір», яка в Росії заборонена з 2003 року. Правозахисний центр «Меморіал» визнав кримського татарина з Судака політичним в'язнем.