«Срібло» на Олімпіаді – великий успіх – Енвер Аблаєв

Кримські татари
Анвар Деркач
19 Лютого 2022, 16:13
Анвар Деркач
19 Лютого 2022, 16:13

Тренер олімпійської збірної України з фрістайлу Енвер Аблаєв оцінює срібну медаль Олександра Абраменка на Олімпіаді в Пекіні як великий успіх. Про це він сказав QIRIM.News.

Ми готувалися і Сашко орієнтувався на командні змагання. Але ми не змогли виступити командою, тому що пішли позитивні тести ( на Covid-19) у спортсменів. Тому його срібна медаль за цих обставин – великий успіх, – зазначив тренер.

Він додав, що перемогти Абраменку завадила невелика помилка при приземленні. Він відзначив також високу конкуренцію у фрістайлі на Оліміпіаді у Пекіні.

П’ятнадцять спортсменів претендували на медалі, - зазначив Аблаєв.

За його словами, держава надає необхідну підтримку українським майстрам фрістайлу, яка дозволяє їм готуватися і гідно виступати на змаганнях найвищого рівня. Підготовка до нового сезону збірної команди України з фрістайлу розпочнеться орієнтовно з 10 травня, сказав Аблаєв.

Аблаєв – майстер спорту міжнародного класу з фрістайлу, головний тренер збірної України. Народився в родині кримських татар в Чирчику (Узбекистан). Під його керівництвом Олександр Абраменко здобув золоту медаль на Олімпійських іграх в Пхеньяні в 2018 році.