США продовжать надавати економічну та військову допомогу Україні — Держдеп

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
02 Лютого 2021, 11:16
Тетяна Нікішина
02 Лютого 2021, 11:16

Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) України Дмитро Кулеба та держсекретар США Ентоні Блінкен підтвердили важливість стратегічного партнерства між обома країнами під час першої телефонної розмови.

У нашій першій розмові з Ентоні Блінкеном ми підтвердили важливість стратегічного партнерства України та США, домовилися зробити його більш амбітним. У наших відносинах починається новий день. Я вдячний США за непохитну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України , — написав у Twitter Кулеба.

Водночас, речник Держдепартаменту США Нед Прайс додав, що Блінкен під час розмови з Кулебою пообіцяв і надалі надавати активну економічну та військовому допомогу Україні.

Держсекретар відзначив сильну підтримку України з боку обох партій і заявив про пріоритет, який США надає питанням суверенітету, територіальної цілісності та євроатлантичним прагненням України. Він пообіцяв продовжити активну економічну та військову підтримку з боку США Україні, — йдеться у повідомленні.

За словами Прайса, держсекретар підкреслив важливість збереження Україною прогресу у боротьбі з корупцією, реалізації верховенства закону та економічних реформ, що забезпечать квітуче майбутнє для всіх українців.

Кулеба, своєю чергою, заявив, що під час розмови сторони підтвердили важливість стратегічного партнерства України та США і домовилися зробити його більш амбітним.

Як повідомляли «Кримські новини», Україна послідовно працює над створенням «Кримської платформи», щоб тема незаконної окупації півострова стала «пекельною» для Росії, заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.