США ще на рік продовжили санкції проти Росії за анексію Криму і агресію проти України

Новини
Ірина Требунських
26 Лютого 2020, 11:39
Ірина Требунських
26 Лютого 2020, 11:39

Уряд Сполучених Штатів Америки сьогодні, 26 лютого, продовжив санкції проти Росії до березня 2021 року.

Відповідний документ, підписаний президентом Дональдом Трампом, опублікували на сайті Білого дому.

В документі перераховуються попередні накази президента США про введення санкцій проти РФ за агресію щодо України та, зокрема, за анексію Криму.

Президент встановив, що дії та політика уряду РФ, включаючи її анексію Криму та застосування сили в Україні, продовжує підривати демократичні процеси та інститути в Україні, загрожувати її миру, безпеці, стабільності, суверенітету та територіальній цілісності, — йдеться в документі.

Санкції були введенні виконавчим наказом тодішнього президента США Бараком Обамою №13600 у березні 2014 року і відтоді продовжувалися іншими наказами. Перед цим санкції продовжили до 6 березня 2020 року.

«Я продовжую протягом одного року національну надзвичайну ситуацію, оголошену Виконавчим наказом 13660», — зазначив Трамп в документі.

Як повідомляло QHA media, раніше Дональд Трамп підписав щорічний оборонний бюджет США, який містить військову допомогу Україні на суму 300 мільйонів доларів і санкції проти російських газопроводів «Північний потік-2» і «Турецький потік». Також в ньому забороняється військове співробітництво США з Росією.

У США заявили, що продовжать санкційний тиск на Росію, поки та не поверне Україні окуповані Крим і Донбас.