США виділяє ще $800 мільйонів на поставки Україні зброї, боєприпасів та іншої допомоги у сфері безпеки

Новини України та світу
Ліна Тимошина
14 Квітня 2022, 09:49
Ліна Тимошина
14 Квітня 2022, 09:49

Адміністрація Президента США Джо Байдена затвердила додатковий пакет допомоги Україні у сфері безпеки й оборони на загальну суму 800 мільйонів доларів для захисту від російської агресії. Про це йдеться в офіційній заяві глави Білого дому після його розмови з Президентом Володимиром Зеленським.

Я щойно розмовляв з президентом Зеленським і поділився з ним, що моя адміністрація виділяє додаткові 800 мільйонів доларів США на поставки зброї, боєприпасів та іншої допомоги для безпеки Україні, - йдеться у заяві.

Байден зазначив, що українські військові використали зброю, яку їм надають з нищівною дією. Оскільки Росія готується посилити атаку на Донбасі, Сполучені Штати продовжуватимуть надавати Україні можливості для оборони.

Новий пакет допомоги містить «велику кількість високоефективних систем озброєння», які США уже надавали, а також нові засоби, адаптовані до нового наступу Росії, що може відбутися найближчим часом на сході України.

Ці нові засоби включають артилерійські системи, артилерійські снаряди та бронетранспортери. Я також схвалив передачу додаткових гелікоптерів. Крім того, ми продовжуємо сприяти передачі значних сил та засобів з боку наших союзників і партнерів по всьому світу, - заявив Байден.

Як повідомляли QIRIM.News, 13 квітня Президент України Володимир Зеленський і Президент США Джо Байден під час телефонної розмови домовилися про посилення санкцій.