США закликали Росію не заважати роботі місії ОБСЄ

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
21 Березня 2021, 18:42
Тетяна Нікішина
21 Березня 2021, 18:42

Сполучені Штати Америки у сьому річницю початку роботи Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні звернулися до РФ.

Заяву Вашингтона озвучило посольство США в Україні.

У ньому США наголосили, що Росія має пропустити спостерігачів місії ОБСЄ на всю окуповану територію України.

Ми високо цінуємо невтомну 24/7 працю міжнародних і місцевих спостерігачів, які повинні мати доступ до всієї території України без погроз і залякування, — заявив заступник пресаташе посольства США в Україні Чарльз Блейк.

У відомстві додали, що закликають РФ «надати спостерігачам місії необмежений доступ до всієї території України».

7 років тому Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ розпочала свою роботу в Україні

?? 7 років тому Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ розпочала свою роботу в Україні для здійснення неупередженого спостереження та об'єктивного звітування про ситуацію в Україні. Ми високо цінуємо невтомну цілодобову працю неозброєної цивільної місіі за участі міжнародних спостерігачів з країн-учасниць ОБСЄ та місцевих співробітників з України. Спостерігачі СММ ОБСЄ повинні мати необмежений доступ до всіх ділянок, що знаходяться в межах міжнародно визнаних кордонів України, вільний без погроз та залякування.?? 7 years ago OSCE SMM - Special Monitoring Mission to Ukraine was deployed to observe and report in an impartial and objective way on the situation in Ukraine. We commend the tireless 24/7 unarmed civilian mission of international staff from OSCE – The Organization for Security and Co-operation in Europe participating states supported in their work by local staff from Ukraine. SMM monitors should have unrestricted access to all areas within Ukraine’s internationally recognized borders, free from threats and intimidation.

Posted by U.S. Embassy Kyiv Ukraine on Saturday, March 20, 2021

Нагадаємо, у ОБСЄ заявляли, що бойовики мінують дороги біля населених пунктів на Донбасі.

Як повідомляли«Кримські новини», близько 76% усіх порушень режиму припинення вогню у 2020 році на сході України мали місце у чотирьох «гарячих точках» уздовж лінії зіткнення.

Про це повідомляється у звітіСпеціальної моніторингової місії (СММ) Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні «Тенденції та спостереження у 2020 році».