Стало відомо місцезнаходження політв’язня Приходька — його етапували до Росії

Новини України та світу
Ірина Требунських
29 Липня 2021, 18:43
Ірина Требунських
29 Липня 2021, 18:43

Стало відоме місце перебування незаконно засудженого окупантами кримчанина Олега Приходька, зв’язку з яким не було два місяці. Про це повідомив адвокат Назім Шейхмамбєтов, передає «Кримська солідарність».

Приходько зараз знаходиться у Володимирському централі — в'язниці для особливо небезпечних злочинців у місті Володимир (Росія). Установа відмовилася повідомляти в його місцезнаходження по телефону, — йдеться у повідомленні.

Адвокат розповів, що йому відмовилися підтверджувати місцезнаходження Приходька, посилаючись на начебто «захист персональних даних». На запитання, чи вважається персональними даними факт перебування підзахисного в цій в'язниці, жінка з чергової частини відповіла — «а раптом ви злодій в законі і хочете вбити його?».

Раніше уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова зазначила, що офіційного підтвердження, де саме на території РФ утримується Олег Приходько, немає з початку червня.

Нагадаємо, 3 березня 2021 року окупанти засудили Приходька до п'яти років колонії суворого режиму.

Як повідомляли «Кримські новини», стан здоров’я Олега Приходька, якого тримали у російському СІЗО, значно погіршився. Водночас неодноразові звернення його адвоката до суду з клопотанням щодо проведення кваліфікованого медичного обстеження та лікування ігноруються.