Стали відомі нові подробиці зникнення активіста Руслана Люманова в окупованому Криму

Новини України та світу
Ліна Тимошина
25 Травня 2023, 15:53
Фото: "Кримська солідарність"
Ліна Тимошина
25 Травня 2023, 15:53

Перед зникненням активіста Руслана Люманова його дружина Евеліна Люманова отримала від нього нетипове для нього повідомлення.

Про це повідомляє пресслужба Представництва Президента в АР Крим на сторінці у Facebook.

Активіст виїхав з дому і планував відвезти підручники сина до школи, навідатися в “Крименерго” для звірки лічильників, а потім повернутися додому і разом із пані Ельвіною поїхати за продуктами. Однак ані в школі, ані в енергетичній компанії його не було. Також дружина отримала від зниклого нетипове для нього повідомлення, що його можна сьогодні не чекати і з ним усе добре, - зазначили у представництві.

Востаннє Люманова бачили на виїзді із села Строгонівка в Сімферопольському районі Криму, після цього він не виходив на зв’язок.

Остання геолокація телефону активіста зафіксована на об'їзній дорозі міста Сімферополя.

Усі обставини вказують на “стиль” фсб та насильницьке зникнення активіста! У той самий день 2016 року окупанти викрали члена Виконавчого комітету Всесвітнього конгресу кримських татар Ервіна Ібрагімова, про долю якого досі нічого невідомо, - наголосили у відомстві.

Як повідомляли QIRIM.News, відучора нічого не відомо про те, де знаходиться кримськотатарський активіст Руслан Люманов. Його родина вже звернулася до "поліції" та подала заяву про викрадення.