Стан здоров’я — задовільний. Митрополит Климент зустрився з політв’язнем В’ячеславом Єсипенком

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
18 Вересня 2021, 11:43
Асіф АлієвQHA
18 Вересня 2021, 11:43

Митрополит Климент (Кущ), який є громадським захисником ув’язненого журналіста В’ячеслава Єсипенка, відвідав свого підзахисного в Сімферопольському СІЗО №1.

Про це Климент він повідомив ІА «Голос Криму».

Владика підтримав Владислава молитвою і духовною настановою. У свою чергу Владислав Єсипенко висловив подяку всім тим,  хто його знає, підтримує і бореться за його визволення.

Владислав передає вітання Олегу Сенцову, вітаючи його із завершенням робити над фільмом «Носоріг» і достойною презентацією цього фільму на Міжнародному Венеціанському кінофестивалі.  Він побажав йому успіху в роботі над новим фільмом «Каїн».

«Дякую тобі, Олеже,  за ту велику роботу, яку ти проводиш, щоб якомога швидше наші політв’язні змогли повернутися до дому», – передав подяку через митрополита для Олега Сенцова Владислав.

Як повідомив ІА «Голос Криму» владика Климент, стан здоров’я Єсипенка задовільний. Він також попросив всіх, кому не байдужа доля ув’язнених, приєднатися до молитви.

«Візьмемо цей тягар на плечі наші і облегшимо їх страждання», – зазначив митрополит.

Раніше дружина журналіста Катерина Єсипенко розповідала, як її чоловіка підключали до току, били в живіт і в пах.

Агентство «Кримські новини» підготували інтерв'ю з Ларисою Крупиною - сестрою Єсипенко, як розповіла про арешт, і надію на звільнення брата.