«Станом на сьогодні наступально-ударних угруповань для вторгнення в Україну армія РФ не сформувала», - Резніков

Новини України та світу
Ліна Тимошина
15 Лютого 2022, 09:29
Ліна Тимошина
15 Лютого 2022, 09:29

Збройні сили РФ поки що в жодному місці не утворили так зване наступально-ударне угрупування. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков в ефірі телеканалу 1+1.

Вслухайтеся у цифри: 125 тисяч наземного компонента, плюс авіаційний і морський. Ну, нехай 140 тисяч на всіх кордонах України з РФ та тимчасово окупованих територіях Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей, - сказав міністр.

Резніков зазначив, що у військових є певні маркери, за якими оцінюється ситуація. Є дані розвідки - як української, так і розвіддані міжнародних партнерів.

Станом на сьогодні, 14 лютого 2022 року, в жодному місці, я вам це відповідально заявляю, користуючись даними не тільки української розвідки, а й даними від партнерів, не створено в жодному місці наступально-ударного угрупування. (…) Тому, для того, щоб навіть у разі ухвалення рішення в Кремлі атакувати Україну повномасштабним вторгненням, їм потрібен час на формування такого наступального угрупування, і ми це побачимо, - розповів Резніков.

Як повідомляли QIRIM.News, 14 лютого президент України Володимир Зеленський у телезверненні заявив, що Донбас і Крим повернуться в Україну виключно дипломатичним шляхом.