Студенти з ОРДЛО і Криму залишатимуться в гуртожитках на час дистанційного навчання

Новини
Ірина Требунських
14 Жовтня 2020, 14:30
Ірина Требунських
14 Жовтня 2020, 14:30

При переході українських навчальних закладів на дистанційну форму навчання через епідемію COVID-19 студенти з тимчасово окупованих територій Криму, а також окремих районів Луганської та Донецької областей можуть залишатися в гуртожитках. Про це повідомило міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Напередодні Кабмін ухвалив рішення про перехід закладів освіти на дистанційну форму навчання з 15 жовтня по 15 листопада 2020 року. При цьому уряд рекомендував забезпечити виїзд студентів із гуртожитків.

Ця рекомендація не застосовується до здобувачів освіти з тимчасово окупованих територій в Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та Севастополя, — йдеться у повідомленні.

Мінреінтеграції зазначає, що рекомендація уряду також не стосується сиріт, учнів/студентів з регіонів із «червоним» рівнем епідемічної небезпеки, іноземних громадян та осіб без громадянства, здобувачів освіти, які поєднують навчання з роботою.

Як повідомляли «Кримські новини», 17-річному мешканцю тимчасово окупованого Росією Севастополя довелося незаконно перетинати кордон, щоб потрапити до українського вишу, де він навчається на першому курсі. Окупанти не пропускали його через адмінкордон начебто через «карантинні обмеження».