«Суд» окупантів оштрафував кримського татарина за акцію біля ФСБ

Новини України та світу
Алла Трапезова
15 Жовтня 2021, 17:37
Алла Трапезова
15 Жовтня 2021, 17:37

Так званий Київський районний суд окупованого Сімферополя розглянув справу про адміністративне правопорушення відносно кримського татарина Ризи Решетова і призначив штраф в 7 тисяч рублів. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила активістка Ельмаз Акімова.

Решетов перебував 4 вересня біля будівлі ФСБ після того, як стало відомо про нові обшуки і арешти в будинках кримських татар, зокрема, у першого заступника голови Меджлісу Нарімана Джеляла.

Як зазначив адвокат Сабрі Талипов, суддя Денис Діденко визнав Решетова винним і призначив покарання у вигляді адміністративного штрафу на суму 7 000 рублів.

Суддя пояснив, що Риза Решетов нібито порушив закон і знаходився в місці масового скупчення людей без масок і т.д. в період пандемії і заборон. Якщо суд каже, що Риза Решетов порушив закон, тоді співробітники поліції коли завели більше 20 чоловік в один автобус, не забезпечивши їх масками, антисептиками, рукавичками, не порушили цей же закон? Коли співробітники поліції завели величезну кількість людей, серед яких були люди похилого віку, молодь, жінки в одне приміщення, що не провітрюється, не забезпечивши знову ж тими масками, антисептиками і рукавичками, не порушили цей же закон? На що ми не отримали жодної відповіді, — зазначив адвокат.

Він додав, що буде подана апеляційна скарга в «Верховний суд».

Нагадаємо, раніше так званий «Київський райсуд» в особі судді Галини Хулапової визнав затриманого 4 вересня біля будівлі ФСБ Арсена Ахтемова, рідного брата політв'язня Асана Ахтемова винним в скоєнні адміністративного правопорушення і оштрафував на 15 000 рублів.