Суд окупантів у Криму ухвалив вирок затриманому вчора Енверу Крошу

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
12 Серпня 2022, 19:24
Асіф АлієвQHA
12 Серпня 2022, 19:24

Окупаційний Київський районний "суд" обрав запобіжний захід для затриманого вчора кримського татарина Енвера Кроша у вигляді взяття під варту до 10 жовтня 2022 року.

Таке рішення ухвалив "суддя" Михайло Білоусов.

Як заявив адвокат Еміль Курбедінов, затримані вину не визнають.

"Говорять про те, що це чистої води політичне переслідування за їхнє активне життя в Криму. У 2015 році Енвера Кроша схиляли співробітники ФСБ, як він заявляв у засобах масової інформації. Через тортури намагалися його завербувати, зробити його агентом і так далі. Це було 2015 року, але жодного слідства з цього приводу не було проведено і сьогодні його просто заарештували.Сьогодні в суді Енвер висловив цю позицію, я, як адвокат, сказав, що це абсолютно необґрунтований запобіжний захід, який вимагає ФСБ, але суд жоден з наших доводів не прийняв і обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 10 жовтня, у нас є три дні на оскарження цієї постанови, що ми й робитимемо», - сказав Еміль Курбедінов.

Раніше окупаційний Київський районний "суд" обрав запобіжний захід для затриманого вчора кримського татарина Вілена Темірянова у вигляді взяття під варту до 10 жовтня 2022 року. Також сьогодні окупаційний Київський районний "суд" обравзапобіжний захід для затриманого вчора кримського татарина Сеітяя Аббозова у вигляді домашнього арешту. 

Нагадаємо, у будинку кореспондента «Кримської солідарності» Вілена Темер'янова, де відбувався обшук, перебували малолітні діти. Одна дитина серйозно хворіє. Про це у коментарі QIRIM.News розповіла правозахисниця Лутфіє Зудієва. Як повідомляли QIRIM.News, у Джанкої та Джанкойському районі пройшли обшуки в будинках сімох кримських татар, серед них - Сеітяя Аббозов. За повідомленням Кримської солідарності, Едема Бекірова, Енвера Кроша та Мурата Мустафаєва вивезли у невідомому напрямку.

Як повідомляли QIRIM.News, у будинку матері кореспондента «Кримської солідарності» Вілена Темер'янова Лілії Ганієвої також пройшов обшук. Причому без її присутності. Після того, як жінка відійшла до родичів, вона помітила на кухні якісь брошури, які їй не належали.

Своєю чергою народний депутат Рустем Умєров, коментуючи, сьогоднішні обшуки в окупованому Криму, заявив, що Україна звільнить Крим та кожного свого громадянина на півострові.