«Суд» продовжив на місяць термін тримання під вартою Джелялову та Ахтемовим

Кримські татари
Анвар Деркач
22 Грудня 2021, 19:04
Наріман Джелял
Анвар Деркач
22 Грудня 2021, 19:04

Київський районний «суд» Сімферополя продовжив на місяць термін утримання під вартою заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріману Джелялову та двоюрідним братам Азізу та Аслану Ахтемовим. Про це QIRIM.News повідомив адвокат Микола Полозов.

Слідчий вважав, що цього часу достатньо для ознайомлення, передачі обвинувального висновку прокурору та подальшої передачі справи до суду, - зазначив Полозов.

Він додав, що передати справу до суду можуть уже наприкінці січня 2022 року. За словами адвоката, судове засідання пройшло у закритому режимі. Таке рішення ухвалив суддя на підставі клопотання слідчого.

Постанову про розгляд справи у закритому режимі суддя винесла на підставі клопотання слідчого у зв'язку із загрозою безпеці учасникам процесу. З тексту клопотання абсолютно неясно, хто кому і навіщо загрожує. Але судді було достатньо, - повідомив адвокат.

Полозов додав, що стан здоров'я Джелялова та Ахтемових задовільний.

У вересні співробітники ФСБ затримали, а суд заарештував Джелялова та Ахтемових за підозрою у підготовці вибуху на газопроводі в селі Перевальне, а також у контрабанді вибухових речовин через адміністративний кордон Херсонської області та Криму. Ахтемових піддали тортурам і вони підписали зізнання, відеозапис яких ФСБ поширила в мережі. Усі троє заперечують свою причетність до вибуху.