«Суд» у Криму відхилив апеляцію на вирок «Свідку Єгови»

Новини України та світу
Асіф АлієвQHA
14 Січня 2022, 17:05
Асіф АлієвQHA
14 Січня 2022, 17:05

Так звана колегія «суддів» «Севастопольського міського суду» під головуванням Данила Землюкова відхилила апеляційну скаргу на вирок «Свідку Єгови» Ігореві Шмідту.

Шмідта у жовтні 2021 року було засуджено до шести років позбавлення волі, передає Кримська правозахисна група.

Ігор Шмідт брав участь у процесі шляхом відеоконференцзв'язку. Засідання пройшло у закритому режимі. Під залом «суду» зібралося понад двадцять осіб, які прийшли підтримати одновірця. На оголошення підсумкового рішення щодо апеляційної скарги теж нікого не пустили.

На кінець грудня 2021 року в рамках переслідування «Свідків Єгови» у Криму позбавлено волі 5 людей. Ще 9 осіб обмежені у переміщенні: 7 – під домашнім арештом, 2 – під підпискою про невиїзд.

Нагадаємо, 22 жовтня суддя Гагарінського районного суду Севастополя Людмила Тумайкіна засудила Ігоря Шмідта до 6 років позбавлення волі в колонії загального режиму. Також вона ухвалила рішення про зміну йому запобіжного заходу з домашнього арешту на утримання під вартою.

Представник Центру «Свідків Єгови» в Україні Іван Рігер заявив QIRIM.News, що «Свідкі Єгови» — це міжнародна відома християнська релігія, яка діє у 240 країнах і територіях і ніде , підкреслюю ніде, не судятьза екстремізм або за якісь радикальні погляди.